Змагання в басейні с.Угерське

Плавання від 9 до 73 років.

Саме таким був вік учасників особистої першості Стрийщини 2016 року з плавання серед дітей, молоді та ветеранів спорту, яка вже традиційно відбулася у неділю, 21 лютого у басейні Стрийської районної ДЮСШ «Старт» (директор – Мирослав Любас). Ці змагання були присвячені світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні. Організаторами цих змагань виступили: сектор молоді а спорту Стрийської РДА та Стрийська районна ДЮСШ «Старт». 

У цьогорічних змаганнях прийняли участь 37 учасників, які представляли різні вікові групи – від 9 до 73 років з м. Стрия та нашого району. Під час урочистого відкриття турніру усіх учасників привітали та побажали вдалих стартів завідувач відділу молоді та спорту Стрийської РДА Василь Гриб, директор Стрийської районної ДЮСШ «Старт» Мирослав Любас, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк та інші.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні. А далі головний суддя турніру – майстер спорту України Тетяна Теплякова розповіла про порядок стартів. Першими стартували наймолодші учасники змагань на дистанцію 25 метрів. Решту запливів на дистанцію 50 метрів стартували серед молоді та ветеранів спорту Стрийщини. Дуже відрадно, що вже на протязі багатьох років у Стрийській районній ДЮСШ «Старт» досить вдало функціонує секція плавання, під керівництвом досвідченого тренера, майстра спорту країни Тетяни Теплякової.

Як завжди тон і приклад для молоді у цих змаганнях задавали наші ветерани: Л. Калініченко, Р. Павлів, В.Шиманський,   М. Пальчикевич, Й. Соснюк, М. Маліборський, М. Ольшанецький, Р. Хома та Р. Мазяк.

Переможці та призери особистої першості Стрийщини 2016 року з плавання були нагороджені медалями, грамотами та спортивною літературою.
Усі учасники висловлюють слова щирої подяки організаторам за відмінне проведення цих змагань. Та найбільшою особистою нагородою для усіх учасників змагань стало відчуття у собі сили духу, що утверджує здоровий  спосіб життя.

Роман Мазяк, голова осередку ветеранів спорту Стрийщини.
Фото Олега Тарнавського.                                                               
Джерело