Зустріч з радником з питань належного врядування Регіонального Представництва КМЄС

Сьогодні 30.01.2019 р. в нашому Центрі відбулася зустріч громадських організацій КПЦ ім. К. Макушинського, ТІЦ Стрий з радником з питань належного врядування Регіонального Представництва КМЄС у Львові, паном Патріком Хоффманом який розповів про консультативну місію Європейського Союзу та обговорили  плани про подальшу співпрацю між організаціями!

Перша зустріч для стрийської громади запланована на березень місяць 2019 року /

Today two NGO from Stryi city (КПЦ ім. К. Макушинського, ТІЦ Стрий) had a chance to get information about European Union Advisory Mission in Ukraine. Patrick Hoffman, advisor on Good Government / HR management from EUAM regional presence in Lviv, showed how do EUAM cooperate with civilians. During the meeting the plane of future cooperation was made, that’s why the first meeting will be on March, 2019

Джерело


Директор ТІЦ Стрий розказав про співпрацю з органами місцевої ради, з поліцією. Які заходи ми проводимо, в якому форматі. п.Патріку надали посилання на сайт, де опублікована інформація про наші події.  Він був приємно здивований тим, що ми давно працюємо в цьому напрямку і у нас є результат. Ми найшли повне взаєморозуміння і домовилися про подальшу співпрацю.

Пріоритет співпраці: Взаємодія поліції з громадою. Діалог і партнерство як інструмент зміцнення довіри в громадах, а також між громадами та поліцією.

https://www.facebook.com/euamukraine/    http://www.euam-ukraine.eu/ua/