Звернення про допомогу у реалізації проекту за Мир і Єднання

 Просимо Вас долучитись та  допомогти в реалізації міжнародного проекту  «Велопробіг за Мир і Єднання» (своєрідна місія  народної дипломатії), який організовує ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр  в рамках Європейського велозльоту 8-16 липня 2016 р. в м. Ош (Франція).

   Головна мета проекту закликати народи та уряд України та Європи  об’єднати їх зусилля по  припиненню військових дій в Україні, сприяти встановленню  повноцінного, непорушного миру та єднання на теренах всього континенту, інтеграції нашої країни в Євросоюз.

Велотур пройде територією 7-ми країн Європи. Буде відвідано 7 міст побратимів українських міст : Варшава, Краків, Мюнхен, Дрезден, Париж, Будапешт, Відень, Прага.  Під час зустрічей у містах учасники велотуру зустрінyться з владою, громадськими організаціями, народом-будуть поширювати ідею миру та євро-єдності , збирати підписи в підтримку цих цінностей.

По ходу маршруту на певних відрізках і в містах до велотуру будуть долучатися  активісти – поборники за мир. У велотурі приймають участь  понад 200 учасників: активісти, представники громадсько-спортивних та туристичних організацій  з різних регіонів України.

Додаткова інформація:

  1.   Планується озвучити та поширити цю ідею 8-го липня на відкритті велозмаганнь «Тур де Франс», 10-го липня під час проведення  фіналу чемпіонату Європи з футболу, та найголовніше на  Європейському  велофорумі, який проходитеме 8-16 липня 2016 року в м. Ош (Франція). (На велофорумі будуть присутні 2 000 делегатів з усіх країн Європи і заплановано 12  різноманітних спільних заходів за участю українських активістів.)
  1.   Під час велотуру буде проводитись фото та відеофіксація всіх подій з щоденним звітом у відповідних групах в соцмережах. По завершенню  проекту заплановано випуск фільму, книжки – довідника з інформацією про подію, зустрічі в  містах побратимах , партнерів , тощо…
  2. Подія на різних етапах реалізації буде постійно висвітлюватись в ЗМІ та Інтернеті.

На сьогоднійшній день учасники проекту  вже зібрали та вклали понад 340 000 грн. власних коштів на реалізацію цієї важливої місії. Але цього недостатньо. Адже такий захід потребує значних організаційних, матеріальних та фінансових   витрат. А саме: автобус технічного супроводу, агітаційний матеріал, фото-відеофіксація, харчування учасників, прапори,  футболки, сувеніри, медичне забезпечення.

Просимо Вас підтримати цей запланований захід. Надати посильну допомогу для реалізації важливого  проекту.

        Реквізити для надання допомоги:

Отримувач: ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр Здоров’я (скорочено ЕТПЦ ЗДОРОВ’Я ГО).
Рахунок: 2600 1053 8265 69, ЄДРПОУ/ДРФО 39364622, МФО 325321
ЗАХIДНЕ ГРУ ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” м.ЛЬВIВ

Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога  проекту «Велотур за Мир і Єднання»”  або “Добровільна пожертва на виконання проекту «Велотур за Мир і Єднання»”

Організатор:  ГО Екологiчно-туристичний просвiтницький центр

Партнери: Федерація спортивного туризму, ГО «Всі за одного», ТО «Арт-Простір», «Реклам Сіті», БФ «Рідня», КПЦ ім. К. Макушинського, ГО «Збережемо майбутнє», «Спорт для всіх», ТІЦ Дрогобич, СДЮШ велоклуб «Медик», ГО «Кіндерленд», КС «Вигода», Товариство «Просвіта», БФ «Громада»

Медіа партнери:  ТРК «Лан», Інтернет портал «Guru.ua», газета «Фортуна», «Трускавець онлайн» радіо «Фреш ФМ»

Станемо  разом пліч-о-пліч у боротьбі за Мир та Єдність.

 ,  https://www.stryi-tur.info/