Звіт про передостанній – 7 етап Міжнародного паломницького велотуру “Духовні святині-Богу та Світу”(Воєвода М)

У неділю, 21 червня успішно відбувся передостанній – 7 етап Міжнародного паломницького велотуру “Духовні святині-Богу та Світу”, який відбувався під дзвони храмів княжого Львова. Так, саме під передзвін дзвонів храмів Львова відвідували ми місця, пов”язані з діяльністю Митрополита Андрея Шептицького. А розпочали велотур у Львові із залізничного двірця, як і було заплановано-о 07.50 год.

На самому старті до нас долучилися Народний депутат України п Ігор Васюнник з товаришами та Яцкович Святослав із Зашкова (його дружина Оксана обіцяла що вона, чи чоловік, але обов”язково долучаться до нашого велотуру і обіцянку було виконано). Усі об”єкти славного міста Львова, які пов”язані із пам”яттю Слуги Божого Митрополита Андрея були цікаві і неповторні в своєму стилі, оригінальності та красі. Цього разу копію чудотворної ікони Ліської Божої Матері ми дарували разом із виконанням пісні “Через поле України ішла Божа Мати” в монастирі Святого Онуфрія, церкві Св. Андрія Первозванного, Архикатедральному соборі Св. Юра та складали молитви за мир і спокій в Україні у всіх храмах по маршруту руху.Трохи згодом до нас долучилися родина п Олександра Коліушка, з якою ми познайомилися під час перебування у Зашкові.

Хочемо подякувати лауреату міжнародного диплому “За європейську співдружність”, депутату Дрогобицької районної ради Івану Матківському за теплий прийом у Стрийському парку. Спілкування з нащадками роду Олекси Новаківського – п.Ольгою, п.Іванною та праправнуком Олександром було цікавим та запам”яталося усім нам. Як і на попередніх етапах було багато цікавих моментів.Ось  і цього разу наймолодшими учасниками стали новонароджені Нестор та Анничка, яких хрестили у соборі Юра. Відтепер їхні імена разом із коломийчанами Юрієм та Денисом будуть згадуватися у наших молитвах.

Вельми цікавою вийшла зустріч із Ігорем Федиком, автором книги про Митрополита Андрея Шептицького у музеї Андрея Шептицького. Направду подвижницька праця цього вчителя від Бога вражає. А завершилася наша подорож у місті Стрию, де ми передали наші клубні футболки учасникам традиційного екофестивалю “Стрий-Органік-Фест” із Сокиринець, Закарпаття та Го “Майдан Стрийщини”- пп. Миколі Вовняннко, Дмитру Маріні та Вікторії Коцур. А вже 23 червня вирушамо до Республіки Польщі у рамках останнього восьмого етапу велопробігу. Загалом вчора накрутили 51 км.