Звіт за патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених”(Воєвода)

Патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених”, присвячений Дню Героїв відбувся! Стартували в Моршині, вшановуючи Миколу Штинду та Зіновія Красівського. На старті зареєструвалось 54 учасника, а вже в Болехові нас було понад 60.

Хоч програма змістилась на дві години, все відбулось згідно плану. Приємно було бачити нашу молодь, батьків разом з дітьми. Це була їхня офіра і вияв шани та поваги перед пам’яттю про наших Героїв. Хочеться, щоб їх імена пам’ятали, на їх прикладах виховували нових Героїв, які збудують Українську Державу – таку, про яку мріяли Степан Бандера, Зіновій Красівський, Микола Корпан, Тарас Брус, Михайло Дуда!

Дякую співорганізаторам- ГО “Сонячна Січ”- куліш був смачнющий, приємно приймали в кожному населеному пункті велопробігу, а учасниками були представники Моршина, Стрия, Болехова, Дрогобича, Долини та ін; “Екологічно- туристичному просвітницькому центру Здоров’я” (Олександр Сікора), “Асоціації велосипедистів Долинщини ВелоКом” ( Володимир Клецун). Дякую Богдану Сидораку, який подарував журнали “Регіон Бандерівський” та книги патріотичного виховання в сільські школи, бібліотеки та міський краєзнавчий музей в Болехові, щоб їх читала молодь.

Це був вихідний день, однак медики з Моршина та Болехова, а з ними й поліція забезпечили безпеку та належний супровід. Слава українським Героям! Слава Україні!

Більше світлин тут: http://voyevoda.io.ua/album789997

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.